Zarin Negaran Asia Co

معرفی :

  زرین نگاران آسیا (Zarin Negaran Asia) {نگاران سیستم شرق - Negaran System Shargh Co}, تولید کننده انواع نرم افزارهای کاربردی, حسابداری و بانک اطلاعاتی میباشد. بخش پشتیبانی به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته, از طریق اینترنت و ایمیل پشتیبانی در خدمت مشتریان عزیز میباشد.
تمامی محصولات دارای پشتیبانی رایگان، به مدت یک سال (قابل تمدید) از تاریخ فروش میباشند. تیم فنی با رویکرد جلب نظر مشتریان گرامی, از اکثر محصولات خود نسخه آزمایشی تهیه نموده است و مشتریان گرامی میتوانند قبل از پرداخت وجه، نسخه مورد نظر خود را دانلود و بر روی رایانه خود نصب نماید و پس از استفاده از محصول و رضایت از کارایی و کیفیت آن, وجه نرم افزار پرداخت نمایند 

کیفیت محصولات ما, اعتبار ماست

چرا زرین نگاران آسیا؟ 

با استفاده از برترین نیروهای کارشناس در بخش تولید و پشتیبانی و استفاده از جدیدترین و مطمئن ترین تکنولوژی های روز، اقدام به تولید محصولات خود می نماید همچنین محصولات ارائه شده همگی با بالاترین ضریب امنیت و کارایی تولید شده و توان رقابت با انواع محصولات مشابه خارجی را دارند.

نرم افزار های ارائه شده به گونه ای طراحی شده اند که اکثر مراحل نصب آنها به صورت کاملا خودکار انجام شود و کاربر نهایی، میتواند با حداقل دانش فنی و صرف زمان، آنها را نصب نموده و از آن استفاده نماید.
تیم پشتیبانی از طریق تلفن و ایمیل همیشه در خدمت مشتریان گرامی هستند تا هر خدمتی را که مقدور است به مشتریان ارجمند ارائه دهند. مدیریت این مجموعه نیز همواره گوش شنوای مشتریان گرامی در زمینه انتقادات و پیشنهادات می باشد،

زیرا ما معتقدیم:
 

مشتریان، بهترین، بزرگترین و ماندگارترین سرمایه ما هستند.
Zarin Negaran Asia

ZarinNegaranAsia

Zarin Negaran Asia CO

ZarinNegaranAsiaCO

 

 

 

 

تمامی حقوق متعلق به زرین نگاران آسیا میباشد.

هرگونه کپی برداری، غیر مجاز بوده و از طریق کمیته تعیین مصادیق و محتوای مجرمانه، تحت پیگرد قانونی قرار میگیرد.